SVATEBNÍ OBŘAD NA ZÁMKU

Vážení snoubenci, děkujeme, že uvažujete o svatebním obřadu na zámku ve Vranově nad Dyjí. Zde najdete všechny potřebné informace, jak svatbu objednat a zařídit.

Pro občanské svatební obřady je vyhrazen nejhonosnější prostor zámku a jeden z nepůsobivějších vrcholně barokních interiérů na Moravě - sál předků.

Kapacita sálu je až 300 osob. Správa zámku připraví 20 židlí k sezení, jedno květinové aranžmá, přípitek pro novomanžele a oddávajícího. Zvukovou kulisu zajišťuje reprodukovaná hudba.

Fotografování a filmování obřadu v sále předků si zajišťují snoubenci sami. Ve vybraných interiérech je možné pořizování snímků pouze s účastí fotografa a novomanželského páru a to za doporovodu a dle pokynů pověřeného pracovníka zámku.

Parkování během svatebního obřadu je řešeno následovně: na druhé nádvoří lze zaparkovat maximálně dvě vozidla. Šest automobilů svatebčanů je možné zaparkovat před bývalými zámeckými konírnami a další vozidla na veřejném parkovišti pod zámkem. Svatebčany prosíme o respektování zákazu znečišťování interiéru a nádvoří pohazováním konfet, rýže, okvětních lístků a podobně.

 

Volné termíny svatebních obřadů v roce 2021:

25. září

9. a 23. října

 

Datum obřadu je možné si rezervovat na tel. čísle 515 296 215 nebo 606 665 788.

Matriku a administrativní náležitosti sňatku ukládané zákonem je třeba si dohodnout s Matričním  úřadem Městyse Vranov nad Dyjí (tel. 515 225 901, e-mail hanakova@ouvranov.cz)

Nejpozději jeden měsíc před plánovaným obřadem uzavřít se správou zámku Smlouvu o konání sňatečného obřadu, kde je specifikován termín, cena, čas a podrobné podmínky konání obřadu.

Při podpisu smlouvy je třeba uhradit správě zámku 23 500,- Kč  (včetně  21 % DPH ) za konání obřadu dle platného ceníku pro rok 2021.